UPRAVNI ODBOR

UPRAVNI ODBOR (Mandat od 19.08.2021.)

  • Adnan Žiško, predsjednik
  • Almira Alibašić-Fideler, članica
  • Selma Makaš, članica
  • Adisa Žero, članica
  • Velid Jerlagić, član /ispred ustanove/

V.D. UPRAVNI ODBOR (Mandat od 09.04.2021. do 08.07.2021.; 08.07.2021.-19.08.2021.)

Poslovnik o radu Upravnog odbora

  • Asmer Šeta, v.d. predsjednik
  • Almira Alibašić-Fideler, v.d. član
  • Selma Makaš, v.d. član
  • Adisa Žero, v.d. član
  • Velid Jerlagić, v.d. član /ispred ustanove/

V.D UPRAVNI ODBOR (Mandat od 28.05.2020. do 28.08.2020.)

Poslovnik o radu Upravnog odbora

  • Senija Milišić, v.d. predsjednica
  • Ismail Turković, v.d. član,
  • Muris Mujkić, v.d. član,
  • Hadis Kulovac, v.d. član,
  • Rifat Rahić, v.d. član

V.D.UPRAVNI ODBOR (Mandati: 23.05.2019.-23.08.2019.; 10.10.2019.-10.01.2020.; 23.01.2020.-23.04.2020.)

  • Mr.sci. Melisa Forić Plasto, v.d. predsjednica
  • Dr. Enes Omerović, v.d. član
  • Admir Nezirović, v.d. član /ispred ustanove/
  • Dr. Hana Younis, v.d. član
  • Dr. Muamer Hodžić, v.d. član

Comments are closed.